Čo pre Vás môžeme urobiť?

Potrebujete odviesť?

Bežná cesta z bodu A do bodu B je lemovaná viac ako 10 ročnými skúsenosťami v oblasti taxi služby a prepravy. Zakladáme si na profesionálnom prístupe a preto Vám náš dipečing zabezpečí prepravu v ktoromkoľvek dennom či nočnom čase, aby ste s ľahkosťou prekonali väčšie či menšie vzdialenosti za povinnosťami alebo radosťami. Máme za sebou stovky spokojných zákazníkov!

Je Vás viac?

Preprava skupín pre nás nie je problém. Dôležitý je však aj komfort nášho zákazníka, preto odporúčame jazdu maximálne 3 cestujúcich. Ak hľadáte maximálnu profesionalitu, ZAVOLAJTE práve NÁM!

Cestujete?

Preprava na všetky letiská v rámci EÚ. Schwechat, Budapešť, Varšava, Praha, Brno, Košice, Gratz … Pre nás žiadny problém! K dispozícii je priestranný kufor na Vašu batožinu a náš šofér Vám bude nápomocný.

Potrebujete vyzdvihnúť?

Poznáte to, idete na pracovné posedenie a razom držíte v ruke pohárik. V rámci servisu Drink taxi poskytujeme štandardnú službu pri ktorej Vás bezpečne dopravíme domov a nezabudneme pri tom ani na Vaše vozidlo. Odvoz Vášho vozidla ponúkame aj mimo Bratislavy.

Chystáte svadbu?

Hľadáš krásne auto pre Váš svadobný deň? Pre nás to nie je problém…

Taktiež zabezpečíme prepravu svadobných hostí, rodiny a priateľov tak, aby boli súčasťou jednej z najkrajších udalostí Vášho života – na Vašu svadbu?